Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Пошук професії з англійською7 грудня 2017 року до відділу літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І Франка завітали студенти спеціальності «Менеджмент» Івано-Франківського коледжу Львівського аграрного університету.

Студенти ознайомились з підручниками і методичними розробками з вивчення англійської мови для бізнесменів, секретарів-референтів, спеціалістів в галузі сільського господарства. Першокурсники дізнались, як правильно скласти резюме для прийому на роботу, вести ділову кореспонденцію англійською мовою, дотримуватись правил етикету і корпоративних правил.

Студенти також ознайомились з літературою країнознавчого характеру, яка розкриває цікаві культурні традиції англомовних країн, що можуть стати в нагоді в закордонних подорожах.

Дізнались відвідувачі і про інтернет-ресурси для самостійного вивчення іноземних мов. Особливо їх зацікавив сайт http://studway.com.ua/bezkoshtovni-pidruchniki/, де можна безкоштовно завантажити підручники англійської мови з граматики, лексики, фонетики, використовувати різноманітні відеоматеріали. Тут також можна дізнатись про можливості навчання, подорожей або участі в різноманітних проектах за кордоном.

Працівники бібліотеки          мають надію, що візит до бібліотеки допоможе молодим людям краще орієнтуватись в різноманітному англомовному просторі, бути впевненішими в своєму професійному виборі.

Ми вдячні дирекції коледжу, а також викладачу англійської мови Марії Ігорівні Деркевич за пошук нових форм роботи із студентами.

Світлини

Оновлено 20-10-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка