Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Поетична зустріч з Ярославом Ткачівським5 грудня 2017 року в Літературному музеї Прикарпаття відбулося відкриття книжкової виставки «Я сію лан і дочекаюсь жнив» заслуженого працівника культури України Ярослава Ткачівського.

Цьогоріч святкує свій шістдесятирічний ювілей знаний в Україні поет, прозаїк, пісняр і гуморист, головний редактор часопису «Перевал», відповідальний секретар НСПУ Ярослав Ткачівський.

Багато зустрічей відбулося з шанувальниками його творчості в різних закладах культури. Завершальним акордом ювілейного року поета стало відкриття виставки творів Ярослава Ткачівського в Літературному музеї Прикарпаття.

Привітати ювіляра прийшли: заступник начальника управління культури, національностей та релігій Мирослава Корнелюк, головний спеціаліст Оксана Ющишин, голова обласної організації НСПУ Євген Баран, колеги по перу: Іван Гаврилович, Мирослав Аронець, Ганна Дорошенко, Олександр Букатюк.

Також з щирим привітанням виступила директор Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка Людмила Бабій, яка відмітила, що у стінах обласної книгозбірні відбулися презентації більшості видань письменника та випусків очолюваного ним часопису «Перевал».

Почути поетове слово завітала у музей і молодь - майбутні філологи, які з захопленням відгукувалися про творчість ювіляра.

Світлини

Оновлено 16-11-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка