Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Обласна бібліотека на святкуванні Дня працівників статистики5 грудня 2017 року в Головному управлінні статистики в Івано-Франківській області відбулися святкові заходи з нагоди професійного свята – Дня працівників статистики.

В заходах взяли участь директор Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка Людмила Бабій та заступник директора Любов Федик.

На свято працівників статистики завітали: перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марія Савка, заступник голови Івано-Франківської ОДА Ярослав Паранюк, представники департаментів облдержадміністрації та фіскальної служби області, ветерани статистики, почесні гості, які привітали присутніх із святом і зазначили, що статистика відіграє велику роль житті суспільства та спрямована на зміцнення економіки, підвищення добробуту громадян.

Про діяльність статистичної галузі Прикарпаття за дев'ять місяців 2017 року розповіла начальник Головного управління статистики в Івано-Франківській області Олена Бліннікова.  

З привітальним словом виступила директор бібліотеки Людмила Бабій, яка розповіла про багатолітні партнерські відносини між нашими організаціями та вручила подяку колективу управління. В свою чергу керівник управління відмітила важливість співпраці з бібліотекою та відзначила колектив ОУНБ ім. І. Франка подякою Головного управління статистики.

                  

 

Оновлено 16-11-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка