Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Дитина і безпека дорожнього руху: тренінг у бібліотеціПротягом двох днів, 27-28 листопада, в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка проходив тренінг під назвою «Відповідальні батьки: Курс з безпеки дорожнього руху».

Він відбувся у рамках третього етапу Національної програми з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді і тепер здійснюється ГО «Traffic Challenge» по багатьох містах України. Семінар є абсолютно безкоштовним, тому змогу його відвідати мали всі охочі. Особливо корисним він виявився для педагогів, медиків, поліцейських та, звичайно ж, батьків.

Три частини тренінгу висвітлювали  такі питання:

1. Дитина-пасажир: головні складові безпеки. Особливості дитячої фізіології та навантажень на дитячий організм при ДТП. Надання невідкладної допомоги при ДТП дітям різного віку.

2. Дитина-пішохід. Особливий акцент робився на світловідбиваючих елементах, яскравому одязі, найбільш поширених травмах дитини-пішохода, періоду реабілітації та надання невідкладної допомоги дитині-пішоходу.

3. Особливості психології дітей у контексті безпеки дорожнього руху. Чому, як і коли навчати дитину? Психологічні травми дітей після ДТП.

Даний тренінг проводився спільно із патрульною поліцією міста Івано-Франківська, яка є партнером обласної бібліотеки у проекті «Моя нова поліція: Громадська підтримка реформи Національної поліції України». Всі присутні отримали сертифікати про участь у тренінгу та методичні посібники із курсу, який прослухали.

Світлини

Оновлено 20-10-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка