Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Англійська розширює горизонти14 листопада 2017 року у відділі літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відбулась інтерактивна інформаційна година «Англійська розширює горизонти» для студентів Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету (викладач Ремська Ю. С.).

Знання англійської мови та вільне володіння нею у сучасному суспільстві стає необхідною умовою для здобуття якісної освіти, пошуку роботи та кар'єрного зростання. І сучасна бібліотека сьогодні пропонує безліч можливостей для всіх, хто бажає вивчати та удосконалювати свої знання та комунікативні навички.

Отож, гості заходу познайомились з можливостями та пропозиціями обласної книгозбірні, яка надає своїм користувачам широкий спектр послуг та інформаційних продуктів. Адаптовані книги для читання різних рівнів, енциклопедії, термінологічні та тлумачні словники, а також фахова література з фондів бібліотеки допоможуть у поповненні словникового запасу, а корисні інтернет-ресурси, які можна знайти на сторінці відділу літератури іноземними мовами у Facebook, допоможуть з користю та цікаво удосконалювати англійську з допомогою пісень, відео, фільмів та ігор.

Наприкінці зустрічі присутні переглянули мотиваційний ролик «Мені не потрібна англійська» та обговорили різні аспекти необхідності вивчення іноземних мов. Працівники відділу щиро вдячні викладачу Ремській Ю. С. та директору Івано-Франківського коледжу ЛНАУ за співпрацю.

Світлини

Оновлено 13-11-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка