Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Інформаційний захід у Територіальному центрі соціального обслуговування8 листопада 2017 року працівники відділу літератури іноземними мовами обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка спільно з Івано-Франківським територіальним центром соціального обслуговування провели інформаційний захід, присвячений Дню української писемності та мови.

 

З історією свята, яке традиційно відзначається у день вшанування пам'яті преподобного Нестора Літописця, а також з життям цього видатного мислителя та вченого, який вніс неоціненний вклад в розвиток української писемної мови познайомила присутніх завідувачка відділу соціально-побутової інформації територіального центру Ботюк Б. М.

Завідувач відділу літератури іноземними мовами Ольга Войтичук провела для гостей центру короткий екскурс «Від книги до електронної читанки», учасники заходу з зацікавленням вислухали розповідь про еволюцію книги, про перший друкарський верстат, про сучасні підходи у книговиданні, а також про електронні пристрої для читання, їх недоліки та переваги, та сучасні електронні бібліотеки.

Також всі бажаючі мали можливість познайомитись з принципом дії електронної читанки. Насамкінець, усі присутні отримали інформацію про діяльність Регіонального тренінгового  центру, який діє при обласні книгозбірні та пропозицію стати слухачами комп'ютерних курсів, які допоможуть отримати необхідні навички у час невпинного розвитку інформаційних технологій.

Посилання на фото.

Оновлено 14-12-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка