Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Мистецький проект "Ідейні. Творчі. Ініціативні"Фахівці відділу літератури з мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка продовжують мистецький проект "Ідейні. Творчі. Ініціативні". В рамках проекту 30 жовтня 2017 року відбувся третій майстер-клас «Врятуй мене від сміттєзвалища», який провела талановита франківчанка Наталія Малькова.

   Наталія Малькова володіє надзвичайною фантазією до створення креативних та неповторних виробів з використаних матеріалів. На цьому майстер-класі майстриня поділилася досвідом з присутніми. Вона не лише показала, як можна виготовляти цікаві прикраси з пластику й паперу, а й розповіла, наскільки важливо відповідально відноситися до переробки сміття. Адже багато пластикових виробів не переробляються, а стоять на сміттєзвалищі понад 100 років, тим самим забруднюючи повітря і довколишнє середовище. Більшість людей просто викидають використані пляшки, журнали, коробки й інше «сміття», навіть не уявляючи, які оригінальні і корисні речі з нього можна створювати.
    Учасників майстер-класу зацікавила дана проблема і оригінальний спосіб її вирішення.  Вони прислухалися до вказівок майстрині і власноруч створили красиві, унікальні сережки, які стануть окрасою їхнього гардеробу, а головне це стане першим кроком на шляху до чистої планети.
    Учасниками майстер-класу були читачі книгозбірні, мешканці міста та студенти Прикарпатського Національного Університету з кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти, групи: ДОЛ – 52; ДОЛ – 53; за сприяння викладача, доцента Кравець Надії Степанівни.

Світлини

Оновлено 19-12-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка