Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Іроденко ОльгаЗаслужений журналіст України, лауреат премії ім І. Франка в галузі журналістики. Відзначена медаллю” За заслуги перед Прикарпаттям”, грамотою Кабінету Міністрів України, відзнакою Верховної Ради України, найвищою нагородою за висвітлення економічної і податкової тематики “ Золотий кадуцей”.

На телебаченні “Галичина” з 1994 року.

Авторські програми: «Податковий вісник», «Край туризму», «Пам'ять», «Гостинець», «Шлях до Європи».

Разом із творчою командою “Галичини” є автором близько ста туристичних фільмів  про найпривабливіші місця Івано-Франківщини і не тільки.

Ще задовго до Революції Гідності намагалася завжди відверто пропагувати демократичні європейські цінності, правові переваги цивілізованого світу, кращі умови для залучення інвестицій. Цим самим висловлюю прагнення: українці не повинні блукати світами в пошуках кращого життя, а повертатися в Україну, як державу з високим рівнем добробуту, з перевагами гуманістичних цінностей, статусом правової держави, толерантних міжлюдських взаємин, високою культурою в суспільстві та найкращими рейтингами освіти!

Улюблені телепрограми: ”Знаки часу”,”Музика на Галичині”, TWN-INFO (інформаційний блок), всі туристичні та пізнавальні програми центральних і світових каналів, міжнародні новини  світових каналів.

Завдяки своїй роботі дізналася, що політика – занадто брудна, творча заздрість від інших – створює інтриги і заважає якісній  роботі, глядач – завжди сам вибирає свої улюблені програми (незалежно від їх занадтої реклами), професійність та інтелект перемагають в будь-якому випадку!

А найцінніше – познайомилася з дуже багатьма цікавими особистостями, які були учасниками моїх програм! Я  завжди збагачена спілкуванням з людьми потужного інтелекту, духовної величі, неординарного мислення, творчого злету! І навіть тому я ніколи не пошкодувала, що працюю на телебаченні.

Гасло, яке допомагає долати всі труднощі, улюблена цитата:

«Правда буває тільки одна!»

«Будь сильна і вір в добро!»

«Життя без музики було б помилкою!».

Мрію, щоб журналіст був вільним і захищеним від будь-яких посягань на його гідність! Найганебнішим явищем  в журналістиці загалом вважаю самоцензуру і політичну «джинсу».

 

http://galtv.if.ua/

 

 

 

 

 

Оновлено 25-11-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка