Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Назарчук Василь Іванович  (4 серпня 1948, с. Самари Ратнівського р-ну Волинської обл.).
  Закінчив факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Працював кореспондентом, завідувачем відділу, заступником головного редактора, головним редактором, власним кореспондентом в обласних і всеукраїнських виданнях. Під його керівництвом газета "Галичина", яку очолював у 2000-2009 роках, визнавалася "Кращою обласною газетою України", лауреатом міжнародного відкритого рейтингу "Золота фортуна".
  Заслужений журналіст України. Нагороджений орденом "За заслуги" III ступеня, медаллю Асамблеї ділових кіл України "Ділова людина України", відзнакою Спілки офіцерів України "Хрест заслуги". "Журналіст року-2006" в Україні. Переможець міжнародного творчого конкурсу журналістів "Європа в українських медіа". Неодноразовий переможець всеукраїнських творчих конкурсів та рейтингів журналістів.
  Лауреат журналістських премій імені Івана Франка та Богдана Бойка. Відзначений подякою Президента України, багатьма грамотами та дипломами загальнодержавних та обласних інституцій. Його творчості завжди були властиві громадянська позиція, журналістська принциповість, сміливість, глибина аналізу, літературна майстерність, вміння порушити проблему і запропонувати шляхи її вирішення. На конкурсній основі трудовий колектив редакції обрав його головним редактором. Висока професійність і людська порядність, організаторські здібності, уміння досягати поставленої мети були тими якостями, які з одного боку додавали йому авторитету, множили табір прихильників, а з іншого - додавали й проблем та високопоставлених недоброзичливців.
  Останніми роками Василь Назарчук віддається роботі в обласній організації Національної спілки журналістів України, яку очолював з 2002 до 2012 року, приділяє увагу зміцненню обласної організації, роботі з первинними організаціями НСЖУ, посиленню її впливу на процеси, що відбуваються в інформаційному просторі краю, підготовці до реформування комунальної преси.
  Член Національної спілки журналістів України з 1980 року.

Оновлено 21-09-2023
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка