Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Боднар МихайлинаНародилась і виросла Михайлина Боднар у селі Саранчуки на Тернопільщині. Запричастившись патріотичним духом, що панував на малій батьківщині й передавався з покоління в покоління, вона ще змалечку з татом співала заборонені пісні січового стрілецтва та українських повстанців. Згодом закінчила факультет журналістики Львівського державного університету ім. І.Франка. Працювала в редакціях газети „Прикарпатська правда", „Промінь" та на радіо.

Коли Україна здобула незалежність пані Михайлину було обрано головою комісії з питань культури й духовного відродження на „Родоні". Там у боротьбі за виживання нашої мови, культури, традицій і всього українського пройшли найкращі 20 років.

І ось вже більше 10 років в обласній „Просвіті": відповідальним секретарем, в.о. голови обласної „Просвіти", директором Народного дому „Просвіта", редактором, завідувачем культурно-масової та редакційної роботи. Також користується популярністю і її 20-хвилинна радіопрограма „Дзвони Просвіти" на обласному радіо.

М. Боднар зарекомендувала себе як вмілий організатор, управлінець та громадський діяч: була делегатом VII з'їзду ВУТ „Просвіта" в Києві, Учасником парламентських слухань у Верховній Раді про функціонування української мови, учасником ІІ Всеукраїнського фестивалю українських колективів. За її активної участі в селах області відновили 80 сільських осередків „Просвіти".

У день святкування 140-ої річниці „Просвіти" вона отримала найвищу просвітянську нагороду - медаль „Будівничий України". А за особливий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток України була нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Галицька Просвіта. - 2009. - 1 жовт. (№ 37). - С. 4.

 

Оновлено 23-07-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка