Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Вовк Лідія Костянтинівна(18.07.1952 - ?) 

Інженер з патентно-винахідницької роботи та ліцензування ТзОВ «Карпатнафтохім», «Найкращий інженер з раціоналізації», поетеса

Обдарованою особистістю серед винахідницької громадськості нашого краю була Лідія Вовк, яка в свій час відновила роботу первинного осередку заводу «Карпатнафтохім», впродовж багатьох років представляла його на конференціях, пленарних засіданнях Ради обласної організації ТВР і СНІО України, член Ради товариства.

Лідія Вовк (Фесенко) народилася в м. Павлограді на Дніпропетровщині. Після закінчення Дніпропетровського хіміко-технологічного інституту була направлена на роботу в м. Калуш. Працювала у Калуській філії науково-дослідного інституту галургії, а згодом - на хімічному комплексі фахівцем з патентної, винахідницької роботи та ліцензування.

У 1985 році здобула другу професію - патентознавця.

Ще у шкільні роки захоплювалася поезією, писала вірші. З плином часу зрозуміла, що це і є поклик її душі, осяяний світлим натхненням.

Опублікувала поетичну збірку «Мені сам Бог Натхнення засіває», презентація якої відбулася в рамках засідання Інтелектуального клубу творчих особистостей «Галицькі кмітливці» у травні 2011 року.

Вступне слово було надано директору обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка Бабій Л.В. та голові обласної організації Товариства винахідників і раціоналізаторів України Середюку Б.І.

Усіх гостей полонили ліричні рядки у виконанні поетеси, які відтворювали натхнення, виливались у любові до Бога, до матінки-природи, до всіх людей. Зачаровані лірикою Лідії Вовк, присутні висловлювали захоплення душевними віршами та роздумами авторки про сенс буття, про місце людини на Землі.

Своїми враженнями ділилися проректор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Миронюк І.Ф., лікар-стоматолог, вчений-винахідник Кардащук М.Д., президент обласної організації СНІО Шляхтич Л.М., заслужений раціоналізатор України Когуч М.М., викладач коледжу технологій та бізнесу Випасняк А.І. та ін.

Поряд з поезією Лідії Вовк звучали музичні твори у виконанні Оксани Сливки та Марії Вацеби.

 

 

Оновлено 18-07-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка