Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Про створення національного фонду нормативних документівПОСТАНОВА КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 18 вересня 2002 р. N 1395 Київ

Про створення національного фонду нормативних документів

З метою удосконалення інформаційного забезпечення Державних органів, підприємств, установ, організацій громадян у сфері технічного регулювання Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Підтримати пропозицію Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації, погоджену із заінтересованими центральними органами виконавчої влади, про створення національного фонду нормативних документів.

2. Затвердити Положення про національний фонд нормативних документів (додається).

3. Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції, іншим центральним органам виконавчої влади, які створюють фонди нормативних документів у відповідних сферах діяльності, враховувати щороку під час формування бюджетних запитів потребу в коштах на створення і функціонування відповідно головного фонду нормативних документів та фондів нормативних документів зазначених органів виконавчої влади виходячи з фінансових ресурсів, що передбачаються для виконання завдань і функцій цих органів.

Міністерству фінансів передбачати під час підготовки проектів Державного бюджету України на підставі аналізу бюджетних запитів центральних органів виконавчої влади видатки на створення і функціонування головного фонду нормативних документів та фондів нормативних документів Центральних органів виконавчої влади.

Прем'єр-міністр України

А. КІНАХ
Оновлено 04-10-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка