Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

ФРАНКОВІ ЧИТАННЯ154-у річницю з дня народження Івана Франка прикарпатці відзначили не тільки покладанням квітів до пам'ятника Каменяре­ві, а й публічним читанням його творів.

Громадська організація «Нова Галичина» влаштувала їх у будинку по вулиці Січових Стрільців, де Іван Франко колись читав свою поему «Мойсей» (нині тут діє мистецький клуб), а також на площі біля пам'ятника. У читаннях взяли участь письменники Тарас Прохасько, Галина Петросаняк, Іван Ципердюк, Степан Процюк, Євген Баран, науков­ці Роман Голод, Роман Піхманець, краєзнав­ці Михайло Головатий та Петро Арсенич, де­путати обласної ради, представники громад­ських організацій і творчих спілок. Біля пам'ятника прочитати уривок з прози чи улюблений вірш Каменяра міг кожен бажаю­чий. Голова ГО «Нова Галичина» депутат об­ласної ради Павло Андрусяк висловив споді­вання, що такий формат відзначення днів народження творчих особистостей стане в місті традиційним. На його думку, це дає можливість глибше пізнати життя та творчу спадщину письменника.

«Нова Галичина» не забула і про малень­ких івано-франківців. На Вічевому майдані діти брали участь у конкурсі малюнків та ілюстрацій до франкових казок, читали вірші й і малювали своє місто мрій. А розважав їх Лис Микита з однойменної поеми-казки Івана Франка.

 

Оновлено 28-01-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка