Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Санаторій „Карпати” – визнання року - 2012  Українська держава має унікальну можливість гідно і професійно представляти свій високий культурний та інтелектуальний потенціал, соціально-економічний рівень, індустріально-промислове зростання європейській та світовій економічній і діловій спільноті.

  Міжнародна презентаційно-іміджева програма «Визнання року» стала знач­ним явищем у діловому житті країни, що сприяє розвитку економічного, науко­вого та культурного потенціалу регіонів, розширенню міжнародних контактів і залученню інвестиційних ресурсів у всі сфери життя країни.

  Презентаційно-іміджева програма цього року представляє номінанта почес­ної відзнаки «Національне визнання - 2012» - ТзОВ «Санаторій «Карпати».

  Один з найкращих ландшафтних парків Ук­раїни «Підгір'я» знаходиться в курортно­му Трускавці, що на Львівщині. Вражає надзвичайна краса цієї місцевості, від споглядан­ня якої перехоплює дух. Ось у цьому райському куточку, на березі мальовничого озера, і розта­шований санаторій «Карпати», у якому створе­но унікальну атмосферу доброзичливості, ввічливості та гостинності.

  Санаторій став справжнім центром душев­ного та фізичного зцілення людини. На території площею 5,5 га розміщено 9-поверховий спаль­ний корпус, лікувальний та водноспортивний  комплекси, бювет мінеральних вод і торговельно-розважальні заклади (магазини, кафе). У закладі можуть оздоровлюватись 400 осіб вод­ночас. Вартість путівки включає діагностику і лікування захворювання, триразове харчуван­ня і проживання у комфортабельних номерах класу «люкс» зі всіма вигодами. Номери осна­щено холодильниками, телефонами, міні-сейфами та телевізорами. Лікувальний і спальний корпуси сполучені між собою, тому можна спо­кійно переходити з басейну до номера, не боя­чись застудитись.

  Санаторій «Карпати» має одну з найбагатших лікувальних і діагностичних баз з-посеред місцевих оздоровчих комплексів. У лікувально­му корпусі діють 90 кабінетів, прийом у яких про­водять високопрофесійні медичні працівники, серед них - чотири кандидати медичних наук, більшість спеціалістів мають вищу кваліфікацій­ну категорію. Генеральний директор оздоровчо­го закладу - Лев Ярославович Грицак.

  До оздоровниці приїжджають люди із захво­рюваннями органів сечостатевої системи, печін­ки, жовчного міхура, органів травлення, з пору­шеннями обміну речовин. Як правило, приїжджа­ють не з однією хворобою. Потрапивши сюди з букетом хвороб (високим тиском, варикозним розширенням вен, остеохондрозом, шлунково-кишковими захворюваннями тощо) та пройшов­ши курс лікування, пацієнти позбуваються проб­лем. Комплексна реабілітація триває від 16 до 24 днів. В основі лікування - передусім мінеральні води «Нафтуся», «Марія», «Софія», «Броніслава». У 96 відсотків людей після перебуван­ня в санаторії суттєво поліпшується самопочут­тя, вони стають здоровішими та міцнішими.

 

Повний текст статті  можна знайти у фондах ОУНБ ім. І. Франка.

 

 

Оновлено 03-02-2023
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка