Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Дві нагороди Володимира Качкана„Галичина" вже повідомляла про презентацію книги „Журавлі повертають­ся: З епістолярної спадщини Богдана Лепкого" в Івано-Франківській обласній науковій бібліотеці ім. Івана Франка. Такі ж акції відбулися й у Бережанах на Тернопіллі, у Волинському державному університеті ім. Лесі Українки та в Ака­демічному домі в Луцьку.

Недавно у переповненій великій залі Будинку літераторів Національної спілки письменників України літератор і вчений Володимир Качкан презентував четвер­тий том власного українознавчого серіа­лу „Хай святиться ім'я твоє: Історія ук­раїнської літератури та культури в персоналіях (ХІХ-ХХ ст.)" та підготовлену ним і видану на кошти родича Лепкого доктора Романа Смика (США) книгу з епістолярної спадщини Богдана Лепкого.

Про внесок ученого-академіка в ук­раїнознавство мовили професори Дмит­ро Степовик, Володимир Погребенник, Володимир Ляхоцький, Анатолій Погріб­ний, Олександр Пономарів, Сергій Горєвалов, редактори, письменники Володи­мир Петрук, Анатолій Денисенко, Леонід Федорук, Микола Карпенко, директор музею Богдана Лепкого у Бережанах Надія Дирда, друзі, приятелі, шануваль­ники талановитого пера В. Качкана.

Від імені президії Всеукраїнського товариства „Просвіта" ім. Тараса Шев­ченка академік Анатолій Погрібний вру­чив Володимирові Качкану посвідчення і медаль „Будівничий України".

Указом патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета за заслуги з від­родження духовності в Україні завідува­ча кафедри українознавства Івано-Фран­ківської державної медичної академії академіка Академії наук вищої школи нагороджено орденом Святого Архістратига Михаїла.

В. ЯКОВЕНКО

// Галичина. - 2002. - 16 лют.

Оновлено 28-03-2023
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка