Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

ОУНБ ім. І. Франка – на ювілеї Ярослава Ткачівського10 жовтня дирекція обласної бібліотеки та працівники відділу краєзнавчої літератури долучилися до проведення ювілейного творчого вечора-концерту „Пригадай собі волошки...”, що відбувся в обласній філармонії з нагоди 60-річчя з дня народження відомого прикарпатського письменника, заслуженого працівника культури України Ярослава Ткачівського.

Обласна книгозбірня на розгорнутій книжковій виставці „Перо співає і цвітуть слова... В гармонії мотивів Ярослава Ткачівського" представила учасникам та гостям свята чималий доробок поета і прозаїка, пісняра, журналіста, члена Національної спілки письменників України, головного редактора всеукраїнського літературно-художнього та громадсько-політичного журналу „Перевал", громадсько-культурного діяча, члена правління і секретаря НСПУ, лауреата численних літературних премій та конкурсів.

Ярослав Ткачівський - автор понад 30-ти поетичних і прозових книжок, гумористичних видань, восьми тематичних збірників пісень та романсів, співавтор багатьох антологій та альманахів, колективних пісенників, нотних видань, відео- й аудіокасет тощо.

Серед видань, представлених на виставці, окремої уваги заслуговують  громадянські збірки „Без шолома йду" та „Лицар свободи й любові", збірки інтимної лірики „Острів кохання" та „Чари Афродіти", духовна поезія „Сльоза блажества", „Ковчег пливе до пристані", прозові книги „Неділя всепрощення" і „Пісня на порозі Раю", двотомне видання творів „Ренети з маминого саду" та „Дикий голуб". Актуальними й цікавими є найновіші видання Ярослава Ткачівського: романи „Жертовний вогонь", „Навія" і „Монахиня".

Велике творче надбання ювіляра зацікавило багатьох учасників ювілейного творчого вечора і було вдалим та доречним доповненням Свята пісні, поезії та книжки. 

Світлини

Оновлено 21-05-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка