Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Ім’я, яке я відкрив для себе: Олесь Ульяненко та Пауло КоельйоУ відділі абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відкрита книжкова виставка із циклу „Ім’я, яке я відкрив для себе”. Цього разу вона присвячена творчості двох письменників сучасності: Олеся Ульяненка та Пауло Коельйо.

    Постать Олеся Ульяненка в українській літературі доволі унікальна і самобутня. Дехто називає його представником „чорної прози", дехто вбачає у чорноті описуваних ним буднів жагу до життя. Та всі, хто хоч трохи знайомий із романами письменника, визнають: він був такий один в українській літературі і, можливо, так і залишиться самотнім на власній сторінці літературної історії.

     За сорок вісім років земного життя залишив по собі чималу творчу спадщину - понад двадцять романів, зокрема „Сталінка", „Вогненне око", „Син тіні" та ін. Він писав про всі питання, що не давали спокою його душі й виривалися назовні у вигляді справді вистражданих творів. 

      „Алхімік літератури" - так називають Пауло Коельо, всесвітньо відомого бразильського письменника, і таку назву має розділ виставки, де представлені всі  його твори, які є у фондах бібліотеки. Автор бестселлерів „Щоденник мага", „Заїр", „Вероніка вирішує вмерти", „Одинадцять хвилин" за допомогою прадавніх форм, які узагальнюють досвід людства, навертає сучасного читача до добра, стверджує в ньому віру в Бога і у власні сили, що є так необхідним сьогодні.

    З-під пера популярного автора вийшло 26 книг - романів, коментованих антологій, збірників коротких оповідань-притч.        Найзнаменитіший з них - „Алхімік", роман, який потрапив до Книги рекордів Гіннеса. 2004 року Пауло Коельо став почесним гостем ХІ Форуму видавців у Львові.

    Запрошуємо на чергові літературні знайомства з книгами       Олеся Ульяненка та Пауло Коельо до відділу абонементу ОУНБ ім. І. Франка.

          

Оновлено 17-07-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка