Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Тарас Салига «О націє моя, роздерта і розбита».   Пропонуємо вашій увазі нове видання з книжкового фонду відділу загального читального залу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка - книгу Тараса Салиги «О націє моя, роздерта і розбита». Це спільне видання «Літературної України» та «Української бібліотекаи ім. Івана Багряного» видане за сприяння Василя Стана й Фундації ім. Івана Багряного.

    Презентована книга - мудрий доказ того, наскільки сучасність укорінена в, здавалося б, давно пережитому і як неподолані в минулому болячки пустили й продовжують пускати свої метастази нині, та, з іншого боку, вона про те, як добро, посіяне колись, дає золоті плоди в наш час. Це унікальне науково-популярне видання, автором якого є відомий письменник, науковець, культуролог, читається як белетристика найвищого штибу, бо воно наділене карколомними пригодами думки, що рухається від колізії до колізії. Водночас книжка ця й про час нерозривності поколінь, незникомості української нації з її лихом і щастям - той фантастичний час, що його матеріалізують кращі зразки художньої літератури і сповідують такі талановиті автори, як Тарас Салига.
   Для більш детального ознайомлення з презентованою книгою, запрошуємо вас до відділу загального читального залу нашої книгозбірні.


   Салига Т. «О націє моя, роздерта і розбита» / Тарас Салига. - Київ : УкрВидСпілка ім. І. Багряного : ЛітУкраїнаКнижкова, 2017. - 150 с. - (Українська бібліотека ім. Івана Багряного ; № 3).

Оновлено 20-07-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка