Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Інформаційно-ілюстративна виставка за сторінками періодичних видань «У полоні яскравих барв».У відділі економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка організована інформаційно-ілюстративна виставка за сторінками періодичних видань «У полоні барв».

   Літо... Чудодійна пора року, коли по-справжньому можна насолодитися теплими сонячними днями, увібравши в себе веселку літніх кольорів, оточити себе неперевершеним різнобарв'ям пахучих квітників. Адже квіти, саме вони є окрасою нашого життя. Варто тільки поглянути на будь-яку квітку - садову, польову чи кімнатну, і в кожній з них можна побачити цілий світ: розмаїтий, різнобарвний, який милує око і приносить нам свою особливу насолоду - полонить душу і серце, зачаровує п'янким ароматом та робить наше життя яскравим, колоритнішим та гармонійним.
   Про роль, значення, змістовний підтекст і особливу «красу» найвідоміших у світі квітів розповідають статті з періодичних видань: «Дім, сад, город», «Огородник», «Приусадебное хозяйство», «Лиза. Цветы в доме», «Лиза. Мой уютный дом», «Квіти України», «Цветоводство», «Мой прекрасный сад».
   Публікації в цих часописах дають максимум практичних порад з квітникарства. Особливе місце відводиться характеристиці різних типів квітників та їх дизайну, оформлення і догляд за ними (підготовка ділянки, посадкового матеріалу, садіння, полив, розпушування, підживлення, догляд за надземною частиною рослин, укриття на зиму тощо).

   Тож запрошуємо Вас до відділу економіко-виробничої літератури обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка переглянути інформаційно-ілюстративну виставку за сторінками періодичних видань «У полоні яскравих барв».

Оновлено 20-07-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка