Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Мистецький проект «Ідейні. Творчі. Ініціативні»Фахівці відділу літератури з мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка продовжують мистецький проект «Ідейні. Творчі. Ініціативні». В рамках проекту 8 червня 2017 року відбувся майстер-клас «Врятуй мене від сміттєзвалища», який вдруге провела талановита франківчанка Наталія Малькова.

    Наталія Малькова володіє надзвичайною фантазією до створення креативних та неповторних виробів з використаних матеріалів. На цьому майстер-класі майстриня поділилася досвідом з присутніми. Вона не лише показала, як можна виготовляти цікаві прикраси з пластику й паперу, а й розповіла, наскільки важливо відповідально відноситися до переробки сміття. Більшість людей просто викидають використані пляшки, банки, рулони, коробки й інше «сміття», навіть не уявляючи, які оригінальні і корисні речі з нього можна створювати.
   Учасники майстер-класу зацікавились даною тематикою. Вони прислухалися до вказівок майстрині і власноруч створили цікаве, оригінальне, а головне, неповторне намисто, яке стане окрасою їхнього гардеробу.
   
    Наступний майстер-клас у рамках проекту "Ідейні. Творчі. Ініціативні" буде проведений у вересні цього року. Стежте за анонсом на сайті книгозбірні.

 Світлини

Оновлено 23-05-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка