Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Мовні табори для учнівської молоді1-2 червня 2017 р. у відділі літератури іноземними мовами для учнів ЗШ № 3 із польською і російською мовою навчання та Микитинецької ЗОШ І-ІІІ ст. були проведені інтерактивні іншомовні заняття у рамках дії пришкільних літніх таборів.

    Наприкінці навчального року позитивний досвід у популяризації бібліотечної установи, безумовно, відіграють додаткові інформаційні заходи, серед яких першість належить мовному табору для учнівської молоді. У програмі бібліотечного табору, як завжди, ігри, пісні, мовні квести, вікторини, конкурси з використанням комп’ютерних технологій.
     Працівники відділу літератури іноземними мовами доклали чимало зусиль до створення усіх необхідних умов з організації змістовного дозвілля школярів та залучення нових користувачів до бібліотеки. Активно долучилися до реалізації екскурсій-презентацій в обласній книгозбірні також і педагоги: вчителі-предметники школи № 3 Галюк Н. Я., Дівич І. В., Кузнєцова Т. М., вчителі англійської мови Микитинецької школи Буран М. М., Сорока І. Р., Яценко Н. І.
     Завідувач відділу Войтичук О. А. та бібліотекар Лапчук Л. В. розробили програму цікавих та корисних розважальних заходів, розрахованих на різні вікові категорії та вподобання. Розширенню світогляду сприяли вправи на вдосконалення комунікативної компетенції з теми “Я i свiт”. Усі учасники табору почувалися у бібліотеці комфортно.
     Низка інформаційних заходів у літній період відбуваються у формі інтерв’ю та презентацій з елементами наочної популяризації бібліотечних ресурсів, найбільш унікальні з яких пропонуються для перегляду тільки у стінах бібліотеки.
     Загалом, діти мали можливість проявити свої знання та ерудицію, здобути необхідні мовні навички, непомітно подолати мовний бар'єр, удосконалити розмовну мову, поєднавши навчання із захоплюючим відпочинком, а найголовнiше  –  отримати мотивацію для подальшого удосконалення іноземних мов.
     Тож бібліотечний табір – це відпочинок із користю, місце для випробування власних сил і відкриття нових можливостей.

             

Оновлено 23-05-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка