Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

„Дивовижна пора – дитинство”Виставка-інсталяція під такою назвою діє у відділі абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. Презентується з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього дня батьків.

  Відділ абонементу обласної наукової книгозбірні завжди охоче   долучається до святкувань цього світлого і радісного дня. Цьогоріч на огляд читачів представлена виставка-інсталяція «Дивовижна пора - дитинство». Усі дорослі та малеча, що завітають до бібліотеки у ці теплі червневі дні, зможуть не тільки вибрати книги - ми пропонуємо підбірку дитячих книг, що надійшли впродовж останнього часу у фонди головної книгозбірні області, а й матимуть можливість:
  переглянути  добірку  малюнків Михайлика Нагірного, учня підготовчого класу Державної дитячої художньої школи міста Івано-Франківська; скористатися розмальовками та матеріалами для  творчої роботи і спробувати щось намалювати самим; виготовити  саморобки - закладки для книг, аплікації, іграшки; погратися біля дитячого куточка, поспілкуватися з однолітками, позаглядати у таємничі закутки книжкового фонду абонементу, пригоститися солодощами.
  Тож вітаємо усіх з Міжнародний днем захисту дітей - прекрасним святом радості та одвічної надії.
   « Благослови, мати, дітей на щасливе життя, благослови, Україно, синів і дочок собі на радість, на щастя, на втіху! Лети добрим птахом, книжко, до людей і неси на своїх білих крилах любов, злагоду, духовне здоров'я, красу народу і диво життя, чистоту чуттів, з яких ти постала і живеш!»(Ярема Гоян).

 

Переглянути фото.

Оновлено 23-05-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка