Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Творча лабораторія вчителя англійської мови18 травня 2017 року у відділі літератури іноземними мовами відбулась творча лабораторія для вчителів іноземних мов. Вчителі англійської мови області і міста ознайомились з методичною літературою для вчителя іноземної мови, а також періодичними виданнями англійською мовою.

Особливу зацікавленість викликали у наших відвідувачів методичні напрацювання щодо позакласної роботи. В кінці року в школах проходять підсумкові заняття різних факультативів, спецкурсів, гуртків іноземної мови. Всі ці заняття можна об'єднати в тиждень англійської мови, в якому беруть участь учні 5-11 класів. Як впровадити комунікативні технології і інтерактивну методику в цій роботі, як спланувати різні модулі, - все це учителі мали змогу дізнатись у нашому відділі. Вчителі англійської мови ознайомились з діяльністю нашого відділу у соціальній мережі Facebook, з різними сайтами для вивчення англійської мови, електронними версіями методичних журналів для вчителя іноземних мов.

Насамкінець вчителі ознайомились з англомовними варіантами пісень різних країн, які були представлені на Євробаченні, що можна використати на позакласних заходах, присвячених музичній культурі англомовних країн, на уроках країнознавства.

Ми раді співпраці з вчителями англійської мови, з обласним Інститутом післядипломної педагогічної освіти, а також   методисту кафедри гуманітарних дисциплін Данильєву Антону Анатолійовичу. Надіємось, що вчителі іноземних мов зацікавлять в свою чергу своїх учнів до  пошукової роботи у нашому відділі, адже бази газетно-журнальних статей, аналітичного опису і методичної літератури в нас постійно поповнюються.

Світлини

Оновлено 22-05-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка