Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Вітаємо з Міжнародним днем музеївТеплими травневими днями, коли вся природа буяє і квітує, музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято – Міжнародний день музеїв. Фахівці відділу літератури з мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка з нагоди цієї дати розгорнули книжкову виставку-екскурс «Музейне розмаїття».

Музей - це скарбниця людської пам'яті, яка століттями зберігає, підтримує і розвиває правдивий портрет вікової мудрості.

Саме музеї є центрами збереження та популяризації історико-культурної спадщини, візитівкою країни. Музейні колекції демонструють національну ідентичність і віддзеркалюють естетичний смак людства різних часів та епох.

Україна також має чим пишатися, адже серед країн Європи включена у першу десятку за кількістю й багатством музейних збірок.

Колектив Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Івана Франка вітає із професійним святом своїх друзів та партнерів - працівників Музею мистецтв Прикарпаття, колективи обласного краєзнавчого, літературного музею Прикарпаття та численних музеїв міста, області й України. Щиро вдячні вам за можливість поринути у світ живопису, скульптури, графіки, декоративно-прикладного мистецтва, історії, культури та літератури. Бажаємо вам небайдужих відвідувачів, цікавих знахідок, щоб і надалі створена Вами "машина часу" могла хоча б на декілька хвилин перенести нас у світ прадавніх історій та легенд.

З нагоди свята запрошуємо до обласної книгозбірні на перегляд виставки-екскурс „Музейне розмаїття", яка ознайомить із найціннішими історико-культурними та мистецькими реліквіями вітчизняного та зарубіжного мистецтва, музеями древніми і зовсім молодими, музеями світу, України та Івано-Франківщини.

       

Оновлено 22-05-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка