Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

„Я, ти і наш мальований і немальований Бог”
  Пропонуємо увазі користувачів інформацію про нову книгу з фонду відділу абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. Це - роман Тетяни Пахомової „Я, ти і наш мальований і немальований Бог", переможець Міжнародного літературного конкурсу „Коронація слова" минулого року.

   Драматична та зворушлива сімейна сага, що пробуджує віру в добро і милосердя, розповідає про реальні події Другої світової війни, що відбувались на Львівщині. Із жінкою, що стала героїнею захопливою та життєствердної книжки, Марією Врублевською, письменниця була знайома з дитинства. І лише після смерті цієї жінки почула дивовижну історію, як та під час фашистської окупації майже 900 днів переховувала під підлогою хліва єврейську родину, рятуючи її від знищення.  
   Запрошуємо до бібліотеки всіх, хто бажає прочитати дивовижну історію про маленьку дівчинку Міру, яка перестала розмовляти після того, як її батько назавжди зник у фашистській тюрмі, а бабусю було застрелено просто на її очах. Напружений сюжет роману зачарує вас і змусить читати, не відриваючись.

   Пахомова Т. Я, ти і наш мальований і немальований Бог : роман / Тетяна Пахомова. - Харків : Клуб Сімейн. Дозвілля, 2016. - 189 с. - (Коронація слова).

   Чекаємо вас за адресою:
вул. Чорновола, 22 (відділ абонементу).

Оновлено 22-05-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка