Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

„За лаштунками „Волині-43” Невідома польсько-українська війна” 

  Пропонуємо розповідь про нову книгу з фонду відділу абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка - „За лаштунками „Волині-43" Невідома польсько-українська війна".  Її автор - Володимир В'ятрович, історик і публіцист, дослідник українського визвольного руху, голова Українського інституту національної пам'яті.

  Ця книга - одна з перших спроб науково-популярного викладення історії польсько-українського конфлікту середини минулого століття. Вона містить багато розлогих цитат безпосередніх учасників подій, документи українського та польського підпілля, Армії Крайової та УПА. Вони допоможуть зрозуміти цих людей, подивитися на події їхніми очима. Адже документи епохи - це пряма мова минулого.

  Завдяки пропонованому дослідженню читач має можливість сформувати власну думку про Волинський конфлікт 1943 р. не на основі медійних повідомлень чи політичних спекуляцій, а за допомогою фактів і документів, а також аналізу сучасних політичних та інформаційних кампаній.

   Володимир В'ятрович зауважує: „Вірю, що ніколи знову наші народи не з'ясовуватимуть стосунки між собою за допомогою зброї. А для цього ми маємо спробувати зрозуміти, чому війна стала можливою тоді - останнього разу в 1940-ві. Для цього вона має перестати бути невідомою".

   Запрошуємо до бібліотеки усіх, хто бажає прочитати книгу:

   В'ятрович В. За лаштунками „Волині - 43" : Невідома польсько-українська війна / Володимир В'ятрович ; [ред. О. М. Журенко] ; Центр дослідж. визвол. руху. - Харків : Клуб Сімейн. Дозвілля, 2016. -  304 с.


 

Оновлено 22-05-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка