Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Презентація книг Віктора Тимченко14 квітня 2017 р. в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.Франка відбулася зустріч з науковцем, дослідником проблем сучасного націоналізму у глобалізаційному світі Віктором Тимченком.

Віктор Тимченко народився на Харківщині, закінчив Київський університет ім. Тараса Шевченка. Журналіст за фахом, Віктор Тимченко вже понад 27 років проживає у Німеччині, у м. Лейпцигу. Видав декілька книг політичної аналітики. Член Спілки письменників Німеччини.

Останніми роками досліджує національні питання в європейських країнах, проблеми біженців, які сьогодні масово оселяються в країнах ЄС, відношення до них у розвинутих державах Старого Світу.

Він поділився своїми поглядами на досліджувані проблеми, виклики, з якими зустрічаються нині народи Європи у зв'язку з переселенням значної кількості людей з країн Азії та Африки, які не асимілюють, живуть за звичаями своєї батьківщини, віри, родинних традицій.

Автор вважає, що якщо у світі найближчим часом нічого не зміниться, то на нього чекає катастрофа. Адже демографічні процеси, що відбуваються у країнах Півдня, несуть загрозу європейській цивілізації. На цьому тлі значно активізуються націоналістичні рухи, які протистоять мультикультурному розвитку. Він проводить межу між патріотизмом і націоналізмом, расизмом і шовінізмом, сильними і слабкими націями, не обходить гострі питання радикалізму і тероризму.

Віктор Тимченко відповідав на запитання присутніх, зокрема, відношення європейських країн до подій в Україні.

Учасники зустрічі мали можливість отримати книги ідеолога сучасного націоналізму «Модерний націоналізм» та «Час націоналізму: стратегія виживання в глобалізаційному світі» з автографом автора.

Свої видання Віктор Тимченко подарував читачам обласної бібліотеки, тому запрошуємо усіх, хто цікавиться даними питаннями, до фондів ОУНБ.     

 

Оновлено 20-04-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка