Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

До пасхального столуНапередодні Свята Світлого Воскресіння у відділі економіко-виробничої літератури обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка розгорнуто виставку періодичних видань, у яких ви знайдете чимало цікавих та випробуваних рецептів приготування традиційних пасхальних страв.

  Великдень - це найважливіше і найбільш значуще церковне свято, що відзначається усім християнським світом - і православними, і католиками. День Воскресіння Христового є символом вічного Життя, перемоги над Смертю і очищення від гріхів.

  Традиційно цим світлим святом завершується Великий піст, під час якого православні дотримуються строгих обмежень в їжі, намагаються очиститися від гріхів, переосмислити своє духовне життя.
  Саме же свято світлого Великодня незмінно супроводжується ароматами здобної випічки, нарядними великодніми пасками, крашанками, символічними фігурками кроликів і ягнят, урочистими церковними всеношними службами, традиціями ходити одне до одного в гості і вітатися зі словами "Христос Воскрес!" - "Воістину Воскрес!"
  Завітайте до нас, щоб дізнатися про секрети та рецепти приготування паски та інших великодніх смаколиків у періодичних виданнях, що представлені на ілюстрованій виставці «До пасхального столу», яка експонується у відділі економіко-виробничої літератури.

Оновлено 22-05-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка