Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Етномандрівка «Традиції Великодня у світі»12 квітня 2017 року у відділі літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім І. Франка відбувся черговий захід із великоднього циклу – етномандрівка «Традиції Великодня у світі». Гостями заходу стали учні 5 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Католицька школа святого Василія Великого».

    Оскільки школярі вперше завітали до обласної книгозбірні, завідувач відділу Ольга Войтичук познайомила їх з правилами запису, структурою, послугами бібліотеки, представила фонди відділу літератури іноземними мовами.
     Великдень – одне з найбільших релігійних свят у всьому світі, у відзначенні цього свята у різних країнах є багато спільних та відмінних рис. Саме це ми і намагались з’ясувати у ході інтерактивного спілкування з учасниками етномандрівки. Пригадали також великодню лексику англійською, німецькою та польською мовами та взяли участь у цікавій грі.
     Увазі присутніх було представлено виставку іншомовних книжкових та періодичних видань, які знайомлять з великодніми традиціями в світі та Україні. Особливий інтерес викликала книга «Ukrainische Pysanka», яка, крім цікавої інформації,містить зразки писанок усіх регіонів України.
       А завершилась зустріч великоднім майстер-класом.
      Працівники відділу висловлюють щиру вдячність бібліотекарю Католицької школи Пуляк М.А. та вчителю англійської мови Семенишин Н. В. за організовану зустріч.

Оновлено 28-06-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка