Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

«Інтелектуальний продукт вчених і винахідників Прикарпаття»Пропонуємо Вашій увазі нову книгу – «Інтелектуальний продукт вчених і винахідників Прикарпаття», яка поповнила фонди обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Рушієм суспільного прогресу завжди був, є і буде людський інтелектуальний капітал, основу якого складають насамперед талановиті люди, вчені і винахідники, спроможні бачити далі, ніж усі інші. Це люди, які зазвичай титанічними зусиллями рухають колесо історії вперед, історію свідомості і розширення знань людства.

Споконвіків з української землі йшов потужний інтелектуальний струмінь, який дивував та ошелешував світову спільноту епохальними звершеннями.

Сьоме видання Каталогу - це продовження збагачення бази відомостей про напрацьований інтелектуальний продукт мешканцями нашого краю з метою підвищення мотивації творчої активності, сприяння налагодження співпраці, обміну досвідом між вченими, винахідниками, творчими особистостями, самодіяльними авторами і юними обдаруваннями.

Видання висвітлює широкий спектр напрацювань івано-франківських вчених і винахідників в різноманітних галузях народного господарства, які викликають зацікавленість промисловців і бізнесових структур до новітніх розробок. Їхнє запровадження в господарський обіг і соціально-культурну сферу життєдіяльності людини, адаптує творчий процес інтелектокористування до вирішення місцевих проблем.

Завітавши до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка у відділ економіко-виробничої літератури, Ви зможете більш детально ознайомитись з виданням, яке пропонується Вашій увазі:

Інтелектуальний продукт вчених і винахідників Прикарпаття : щоріч. кат. найвагоміш. винаходів, корис. моделей, пром. зразків і раціоналізатор. пропоз. Галиц. Кмітливців / Обл. орг. Т-ва винахідників і раціоналізаторів України [та ін. ; редкол. : Б. І. Середюк та ін.]. - [7-е вид.]. - Івано-Франківськ : [ПП Корольчук], 2016. - 223 с. : рис., іл.

 

Оновлено 22-05-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка