Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Loading

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 2-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Розклад усіх ігор ЄВРО - 2012



2 грудня 2011 року в Києві, у національному палаці „Україна", відбулася процедура жеребкування фінального турніру футбольного Євро-2012.

Група А: Польща, Греція, Росія, Чехія

Група В: Нідерланди, Данія, Німеччина, Португалія

Група С: Іспанія, Італія, Ірландія, Хорватія

Група D: Україна, Швеція, Франція, Англія

Груповий турнір

Перший тур

8 червня 2012 року
Група А
1. Польща - Греція (Варшава, 19:00)
2. Росія - Чехія (Вроцлав, 21:45)

9 червня 2012 року
Група B
3. Нідерланди - Данія (Стадіон «Металіст», Харків, 19:00)
4. Німеччина - Португалія («Арена Львів», Львів, 21:45)

10 червня 2012 року
Група С
5. Іспанія - Італія (Гданськ, 19:00)
6. Хорватія - Ірландія (Познань, 21:45)

11 червня 2012
Група D
7. Україна - Швеція («Олімпійський», Київ, 19:00)
8. Франція - Англія («Донбас Арена», Донецьк, 21:45)

Другий тур

12 червня 2012 року
Група A
9. Греція-Чехія (Вроцлав, 19:00)
10. Польща - Росія (Варшава, 21:45)

13 червня 2012 року
Група B
11. Данія - Португалія («Арена Львів», Львів, 19:00)
12. Нідерланди - Німеччина (Стадіон «Металіст», Харків, 21:45)

14 червня 2012 року
Група С
13. Італія-Ірландія (Познань, 19:00)
14. Іспанія - Хорватія (Гданськ, 21:45)

15 червня 2012 року
15. Швеція - Англія («Олімпійський», Київ, 21:45)
16. Україна - Франція («Донбас Арена», Донецьк, 19:00)

Третій тур

16 червня 2012 року
Група A
17. Греція - Росія (Вроцлав, 21:45)
18. Чехія - Польща (Варшава, 21:45)

17 червня 2012 року
Група B
19. Португалія - Нідерланди (Стадіон «Металіст», Харків, 21:45)
20. Данія - Німеччина («Арена Львів», Львів, 21:45)

18 червня 2012 року
Група C
21. Хорватія - Іспанія (Гданськ, 21:45)
22. Італія - Ірландія (Познань, 21:45)

19 червня 2012 року
Група D
23. Швеція - Франція («Олімпійський», Київ, 21:45)
24. Англія - Україна («Донбас Арена», Донецьк, 21:45)

Чвертьфінал

20 червня, 21:45.

25. Варшава, Переможець групи А - 2-е місце групи В

21 червня, 21:45.

26. Гданськ, Переможець групи В - 2-е місце групи А

22 червня, 21:45

27. Донецьк. Переможець групи С - 2-е місце групи D

23 червня, 21:45.

28: Київ, Переможець групи D - 2-е місце групи C

Півфінали

27 червня, 21:45.

29. Донецьк, Переможець матчу 25 - Переможець матчу 27

28 червня, 21:45.

30. Варшава, Переможець матчу 26 - Переможець матчу 28

Фінал

1 липня 2012 року, неділя, 21:45, Київ, НСК "Олімпійський".

31. Переможець матчу 29 - Переможець матчу 30

Оновлено 23-04-2017
© 2012. ОУНБ iменi I. Франка

Яндекс.Метрика